Beiratkozás és beszoktatás

Beiratkozás

Szeretnénk, hogy a hozzánk járó gyermekek szülei a nevelési-pedagógiai elveinket megismerjék, és azokkal egyetértve hozzák óvodánkba gyermeküket. Az ismerkedéshez igyekszünk elegendő időt és lehetőséget biztosítani. A nevelésről való hasonló gondolkodás a későbbi együttműködésünk fontos alapját képezi. Ezért lehetőséget biztosítunk arra, hogy az érdeklődő gyerekek és szülők pár napot eltöltsenek nálunk és a megismerkedés után, saját tapasztalataik alapján dönthessenek.

A beiratkozás az óvoda megtekintése és a szülők személyes tájékoztatása után a jelentkezési lap kitöltésével történik.

Szabad férőhely esetén év közben is veszünk fel gyermeket.

Az  óvoda látogatása  új érdeklődők számára - az ide járó gyermekek biztonságának érdekében- csak előre egyeztetett időpontban lehetséges. Kérjük, itt érdeklődjön!

Beszoktatás

A beszoktatásnak nincs kötött rendje, fokozatosan történik igazodva a gyermek egyéni szükségleteihez. Általában 1-2 hét elegendő, de hogy az adott gyermeknél pontosan mennyi ideig tart, azt az óvodapedagógusok a szülővel közösen döntik el.